Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem. - Henry Ford
 • Andrzej Zając

  Prezes Zarządu

  Andrzej Zając Założyciel oraz główny Akcjonariusz giełdowej spółki Midven S.A., posiadający 15-letnie doświadczenie w zakresie inwestycji kapitałowych w obszarze nowych technologii, tworzenia przedsięwzięć start up, transakcji M&A oraz plasowaniu spółek na rynkach kapitałowych. W swojej karierze zawodowej, Andrzej Zając piastował szereg stanowisk managerskich w firmach związanych z nowymi technologiami, odpowiadając za projekty internetowe, jak również rozwój firm na innych rynkach zagranicznych. Odpowiadał za inwestycje technologiczne jako Manager VC na poczet koncernu medialnego Orkla Media ASA, dokonując zarazem przejęcia największej polskiej wyszukiwarki technologicznej – NetSprint.pl. Doradzał wielu polskim i zagranicznym firmom jak Wakacje.pl, Morele.net, eBid.co.uk czy EU-Supply.com. Był pomysłodawcą, założycielem oraz inicjatorem szeregu przedsięwzięć o charakterze start up, rozwijając je od podstaw a następnie sprzedając inwestorom strategicznym (np. portal o charakterze finansowym sprzedany do Parkiet Media SA).

  Był odpowiedzialnym za rozwój biznesu na Polskę amerykańskiego funduszu Private Equity - Yorkville Advisors LLC. Glówny inicjator Inkubatora Technologicznego InQubit Sp. z o.o. realizowany wspólnie z giełdowym Integer.pl S.A.

   
  Członek Rad Nadzorczych spółek: Parcel Technik SA, TNN Finance SA. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (Handel Zagraniczny, Finanse i Bankowość) oraz EU Business School z siedzibą w Montreux (studia MBA).

  pokaż więcej

Rada nadzorcza

Michał Imiołek

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki Kancelarii Medius S.A., związany z rynkiem wierzytelności i procesami windykacyjnymi od 2006 roku.

Artur Zandecki

Członek Rady Nadzorczej

Vice-Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki doradczej Idea Konsulting Sp. z o.o., zajmującej się doradztwem projektów unijnych.

Adam Osiński

Członek Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki EBC Solicitors S.A., będącej firmą doradczą-inwestycyjną, związany z rynkiem kapitałowym.

Przemysław Spyra

Członek Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki TNN Finance S.A., zarządzającej czołowym kantorem internetowym KantorOnline.pl

Tomasz Radwański

Członek Rady Nadzorczej

Szef funduszu inwestycyjnego Private Equity na Europę Środkowo - Wschodnią pod nazwą Arco Capital.