Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem. - Henry Ford
 • Andrzej Zając

  Prezes Zarządu

  Andrzej Zając Przedsiębiorca oraz założyciel spółki Midven S.A., posiadający 15-letnie doświadczenie w zakresie inwestycji kapitałowych w obszarze nowych technologii, transakcji M&A oraz plasowaniu spółek na rynkach kapitałowych. Odpowiada za kreowanie, wdrażanie, realizację strategii przedsiębiorstwa oraz wsparcie w upublicznianiu spółek z grupy kapitałowej. W swojej karierze zawodowej, Andrzej Zając jako Manager VC odpowiadał za inwestycje technologiczne na poczet koncernu medialnego Orkla Media ASA. Doradzał także polskim i zagranicznym firmom jak Wakacje.pl, Morele.net, eBid.co.uk czy EU-Supply.com.

  Był odpowiedzialnym za rozwój biznesu na Polskę amerykańskiego funduszu Private Equity - Yorkville Advisors LLC. Glówny inicjator Inkubatora Technologicznego InQubit Sp. z o.o. realizowanego wspólnie z giełdowym Integer.pl S.A.

  Członek Rad Nadzorczych spółek: Bookre SA, Medard SA, PrimeBit Games SA. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (Handel Zagraniczny, Finanse i Bankowość) oraz EU Business School z siedzibą w Montreux (studia MBA).

  pokaż więcej

Rada nadzorcza

Michał Imiołek

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki Kancelarii Medius S.A., związany z rynkiem wierzytelności i procesami windykacyjnymi od 2006 roku.

Artur Zandecki

Członek Rady Nadzorczej

Vice-Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki doradczej Idea Konsulting Sp. z o.o., zajmującej się doradztwem projektów unijnych.

Tomasz Radwański

Członek Rady Nadzorczej

Dyrektor Zarządzający na Europę amerykańskiego funduszu inwestycyjnego typu Private Equity - Arco Capital Corp.

Przemysław Spyra

Członek Rady Nadzorczej

Prezes Zarządu oraz jeden z założycieli spółki TNN Finance S.A., zarządzającej czołowym kantorem internetowym KantorOnline.pl

Przemysław Kowalewski

Członek Rady Nadzorczej

Adwokat, wspólnik Kancelarii Adwokackiej Kramer i Wspólnicy, związany od lat z rynkiem kapitałowym w zakresie obsługi prawnej.